Kontaktai

Platintojas MB Lakštena

P. Širvio g. 3, Juodupė, LT-42457 Rokiškio r.

Telefonas: +37061224088

El. paštas: info@9medus.lt

 

Bitynas Devyni medūs

P. Širvio g. 3, Juodupė, LT-42457 Rokiškio r.

„Devyni medūs“ – tai šeimos bitynas, kur dirba tik šeimos nariai, stengiantys atkurti iš kartos į kartą perduodamas šeimos bitininkavimo tradicijas, gerbiantys vartotoją ir bites. Mūsų medus renkamas unikalioje šiaurės rytų Lietuvoje, miškingose vietovėse, kur sklęsti miškai ir natūralios pievos, toli nuo intensyvaus ūkininkavimo vietų, miestų ir didelių pramonės objektų. Kartais atrodo, kad šiame regione laikas sustojo, nes ir dabar tapomos langinės ir jomis puošiami namai, kur žmogus gerbia gamtą ir jos teikiamą naudą.

Mes prekiaujame savo bityno medumi, kurį bitės surinko švarioje miško aplinkoje. Medus turi Nacionalinės kokybės ženklą, įrodantį medaus unikalumą. Todėl mūsų medus išsiskiria unikaliomis įvairiausių skonių ir kvapo savybėmis bei spalvomis, nes bičių lankomose vietose auga įvairiausių augalų.

Mūsų medus bei gaminami medaus produktai yra ne tik puikus desertas, lengvai pakeisiantis saldumynus, bet ir sveikas maistas, ryte suteikiantis energijos visai dienai, įkvepiantis kūrybai bei džiugiai nuotaikai, o vakare, gurkšnojant arbatą suteikiantis nusiraminimą ir šilumą.

Ragaukite patys ir pavaišinkite kitus. Skanaus.